Gabinet porad zdrowotnych

Witajcie w przestrzeni gabinetowej. Jest to miejsce, w którym możesz wspierać swoje zdrowie na różnych poziomach. Zastanów się jakiego wsparcia obecnie najbardziej potrzebujesz i umów się na jedną z czterech możliwości wspierania Twojego dobrostanu. Możesz skorzystać z konsultacji z zielarzem-fitoterapeutą, terapii indywidualnej, sesji terapeutycznych oraz współpracujących z Pracownią specjalistów w zakresie terapii dźwiękiem i masażu terapeutycznego. Dodatkowo masz możliwość zakupić kompletne kuracje ziołowe na różne dolegliwości psychosomatyczne związane z Twoim aktualnym problemem zdrowotnym (wypełnij formularz i prześlij lub zadzwoń).

Więcej o metodach pracy terapeutycznej dowiesz się klikając w zakładkę „Terapie indywidualne” oraz „Sesje terapeutyczne”.

Zdrowienie jest wielopoziomowym procesem, w którym należy priorytetowo wziąć pod uwagę nie tylko zdrowie fizyczne, ale również :

– Rozpoznawanie i słuchanie potrzeb własnego ciała (ciało czuje i wie lepiej)
– Pełnego zaufania sobie w proces zdrowienia – słuchania głosu swojej intuicji (podświadomość wie, co dla mnie najlepsze)
– Odnalezienia łączności z naturą i/lub przewodnikiem duchowym (powrót do źródła)
– Porzucenie kontroli (stawiania siebie w epicentrum) i pokora (pozwalam się prowadzić życiu – choroba jest informacją)
– Opanowanie umiejętności pracowania w polu serca -„wyłączania” umysłu (serce zna wszystkie odpowiedzi)
– Nabycie umiejętności bycia „tu i teraz” afirmowania i przywoływania tego, czego pragniemy (kreowania rzeczywistości i sprawstwa)
– Wyrażanie wdzięczności i odczuwanie radości.

 

Podejmij właściwe kroki.
Krok 1: Zarezerwuj wizytę w systemie bookero (dostępnym w formie dziennego kalendarza) i umów się z wybranych specjalistą
Krok 2: Opłać wizytę przy pomocy przelewów 24

W przypadku braku możliwości opłacenia wizyty przez system i rezerwacji telefonicznej możesz też zastosować płatność BLIK, przelew na nr telefonu 505 724 094 w dniu wizyty.

WAŻNE: Szanuję mój czas gabinetowy. Dobrze przemyśl termin konsultacji, ponieważ niewykorzystane wizyty nie podlegają zwrotowi. Możliwe jest jednorazowe przeniesienie wizyty (zdarzenia losowe, choroba) na inny termin po potrąceniu kwoty 50 zł za zarezerwowany dla Ciebie gabinet/czas. Różnica powinna zostać pokryta przed kolejną, planowaną wizytą. Jasne zasady współpracy minimalizują ryzyko niedomówień i nieporozumień.

A teraz wybierz dobrze i rozpocznij swoją indywidualną podróż ku zdrowiu. byś wytrwał/a w swoim postanowieniu będę dla Ciebie dostępna telefonicznie podczas wyznaczonych godzin „poniedziałkowego dyżuru”, ponieważ wiem, że na początku każdy potrzebuje dodatkowego wsparcia. A teraz nie marnuj więcej czasu i zacznij podróż ku zdrowiu i dobrostanowi.

Scroll to Top