Konsultacje z zielarzem-fitoterapeutą (Stacjonarne i zdalne)

Terapię ziołową dobieram według spersonalizowanych potrzeb moich podopiecznych oraz dobrania najbardziej optymalnej kuracji pod względem wieku, przyswajalności leku ziołowego i zasad bezpieczeństwa (przeciwskazań i interakcji z przyjmowanymi lekami syntetycznymi). Stąd, aby poprowadzić terapię celowaną musimy lepiej się poznać, by połączyć kurację ziołową z Twoimi nawykami żywieniowymi lub lekko je zmodyfikować dla poprawy Twojego samopoczucia psychofizycznego, a właśnie po to zgłosiłeś/a się do gabinetu.

Jak się zapisać na konsultację?

 1. Pierwszym krokiem jest znalezienie dogodnego terminu. Możesz zapisać się poprzez stronę w kalendarzu wybierając konsultację stacjonarną lub zdalną (telefoniczną lub przez google meet).
 2. Następnym krokiem jest pobranie „ankiety wstępnej” oraz „formularza oświadczenia”. Ankietę należy odesłać mailowo w formie edytowalnej (w wordzie) min. 48 h przed planowaną konsultacją. Formularz oświadczenia należy podpisać w dniu pierwszej wizyty (jeżeli konsultacja jest zdalna – formularz należy zeskanować i odesłać mailem).

 Jak wygląda konsultacja w gabinecie?

 1. Podczas pierwszej konsultacji trwającej do 75 minut przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad, na podstawie uprzednio przesłanej ankiety, na którą składają się następujące elementy:
  • obciążenia rodzinne (predyspozycje do chorób)
  • historia choroby i okoliczności jej pojawiania się
  • przyjmowane leki, suplementy i zioła
  • styl życia oraz nawyki żywieniowe
  • alergie/nietolerancje/nieswoiste zdarzenia
  • ocena własna pomiaru stresu oraz poziom zadowolenia z własnego życia

Dlatego ważne jest, abyś znalazł/a czas na jej wypełnienie bez pośpiechu. Daj sobie czas na jej wypełnienie, od tego zależy rzetelne przygotowanie planu Twojej kuracji/terapii.

 1. Na konsultację zabierz ze sobą (jeżeli posiadasz) aktualne wyniki badań lub prześlij je w mailu.

Ile kosztuje konsultacja?

 1. Pierwsza konsultacja – 75 min. –300 zł, kolejna 45-60 min. – 220 zł
 2. W celu przejrzystości udzielanych świadczeń dokonaj przedpłaty na konto bankowe (dane znajdują się w zakładce gabinet porad zdrowotnych) z dopiskiem „Pierwsza wizyta” lub „Wizyta kontrolna”. Płatności dokonaj minimum 48 h przed planowaną konsultacją i prześlij potwierdzenie razem z wypełnioną ankietą. Możesz też zastosować płatność BLIK, przelew na nr telefonu – przed realizacją usługi.

Co po konsultacji?

Po konsultacji otrzymujesz na maila szczegółowe wytyczne postępowania -zalecenia zdrowotne:

 1. żywieniowe i ziołowe;
 2. Skład mieszanek i ich stosowanie;
 3. ćwiczenia do pracy własnej i rekomendacje do sesji terapeutycznej.

Kolejne spotkanie przypada na okres ok. 4 tygodni od momentu wdrożenia  kuracji i będzie trwać 45-60 minut. Jest to okazja, aby ocenić Twoją reakcję i tolerancję organizmu na preparaty ziołowe oraz pierwsze postępy prowadzonej terapii.

Zaproponowane kuracje ziołowe możesz przygotować sam/a wg. Podanej receptury (np. mieszanki ziołowe) lub zamówić u mnie (stosuje surowiec w jakości farmaceutycznej). Część gotowych preparatów znajdziesz w sklepie zielarsko-medycznym. Jeżeli zdecydujesz się zakupić kurację u mnie kosztorys kuracji wysyłam w osobnym mailu a produkty przesyłam przy pomocy paczkomatu In post lub do punktów Orlen paczka. Jest również możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu.

Zapamiętaj! Spotkanie z drugim człowiekiem ma zawsze wymiar terapeutyczny. Jestem po to, aby dać Ci nadzieję na realną poprawę Twojego stanu zdrowia na poziomie psychofizycznym, a także pozwolić Ci zrozumieć przyczynę/źródło dysfunkcji organizmu. Mimo to, konsultacja zdrowotna nie zastępuje wizyty u lekarza. W trakcie konsultacji nie stawiam i nie podważam diagnoz. W uzasadnionych przypadkach (np. podejrzenia pasożytów) kieruję podopiecznych na dodatkowe badania lub biorezonans.

Scroll to Top