Sesje terapeutyczne

Sesje terapeutyczne wzmocnią Twoje ciało energetyczne, oczyszczą je z blokad, uwolnią rodowe zależności i odsłonią ukryte schematy rodzinne. Możesz zdjąć ze swoich ramion ciężar, który jest wynikiem pamięci komórkowej związanej z historią Twojego rodu. Możesz zrozumieć, kto jest osobą wspierającą w Twoim rodzie. Możesz dostrzec przesłanie wynikające z potrzeb Twojego serca i dostać przesłanie od Twojego drzewa mocy (kiedy już wykonasz ćwiczenie z ukorzenienia). Nie ma gotowego scenariusza na sesję. Piszesz go Ty i Twoje indywidualne potrzeby w połączeniu z historią, jaką ze sobą niesiesz. Przebieg posiada indywidualną dynamikę, choć Twoje ciało odczuje dopływ energii. W razie potrzeby – mocnych blokad – oczyszczam też czakry. Przygotowując się na sesje z Tobą potrzebuję dwóch rzeczy: poznać Twoje potrzeby (choć one i tak zostaną wyartykułowane podczas pracy z podświadomością) oraz wykonać proste ćwiczenie z etykiety rodzinnej, aby dostrzec obszary, które mogą w Tobie pracować.


Zasadniczo jednak sesja z podświadomością jest podróżą w głąb siebie i swojego wewnętrznego dziecka. Po ćwiczeniach wprowadzających wyruszamy z Twojego bezpiecznego miejsca, które budzi pozytywne skojarzenia, aby zmierzyć się z czymś, zostawić coś, odblokować, wybaczyć lub zaakceptować, czasem po prostu zrozumieć i zyskać większą świadomość. Nie każdy ma w sobie gotowość, aby wybaczyć lub spotkać się z bólem związanym z osobą, która Cię skrzywdziła. W trakcie sesji możesz otrzymać komunikaty lub otworzyć się na wizje. Przez cały proces towarzyszę Ci jako niewidzialny, ale zaufany przewodnik (prowadzę Cię głosem). Po ciele rozchodzi się przyjemne ciepło. Niektórzy podczas sesji energetycznych chwilowo „zasypiają”, choć praca nie ustaje, ponieważ fale mózgowe z poziomu alfa (relaksu) przechodzą do poziomu theta, charakterystycznych dla stanu głębokiej medytacji.


Dlaczego wizualizacja?

Wizualizacja medyczna jest metodą, w której w sposób świadomy i zależny od naszej woli kreujemy obraz nowej sytuacji wykorzystując wszystkie dostępne zmysły, aby osiągnąć upragniony cel, którym jest powrót do zdrowia. Badania potwierdzają, że pozytywny obraz (np. przyrody) przywraca stan fizjologiczny organizmu sprzed sytuacji związanej z wprowadzeniem bodźca stresowego (np. niekorzystanej informacji).

 
Skoro wizualizacji towarzyszą realne zmiany fizjologiczne w organizmie pociąga to za sobą szereg możliwości. Połączenia nerwowe tzw. neuropeptydy, powstające w mózgu pod wpływem naszych myśli mają realny wpływ na zmiany biochemiczne zachodzące w ciele i odpowiadające za szereg procesów. Nie bez przyczyny podkreśla się obecnie ścisły związek pomiędzy układem nerwowym a układem odpornościowym – mówi o tym nauka zwana psychoneuroimmunologią. Mówi się przecież często, że zdrowe przekonania, pozytywne myślenie i dobre emocje przynoszą zdrowie, stąd coraz częściej nauka zaczyna doceniać rolę codziennych afirmacji. Warte uwagi jest również to, że nasz mózg nie rozróżnia prawdziwych emocji związanymi z daną sytuacją życiową od myśli wykreowanych przez naszą wyobraźnię, które celowo wypełnimy pozytywnymi obrazami łącząc je z dobrymi, budującymi emocjami. Tworząc sieć pozytywnych wyobrażeń przekładamy to na szereg biochemicznych zmian, które mogą budować lub rujnować nasze zdrowie.

Ale jak to działa? Jak pisze moja mentorka Krystyna Włodarczyk-Królicka „Pozytywne emocje i akceptacja tworzonej wizji jest konieczna do nasycenia nowej myśli energią, a jak wiadomo energia może się zmaterializować”. I jak mawiał Paracelsus : „Siła wyobraźni jest ważnym czynnikiem w medycynie. Może powodować chorobę i może także ją leczyć”. Jestem przekonana o tym, że nie każdy może być uzdrowicielem dla innych, ale z całą pewnością może być uzdrowicielem dla siebie samego.


Wizualizację należy praktykować każdego dnia, nawet 2 razy dziennie. I z pewnością przyniesie pożądane efekty przekraczające nasze oczekiwania.


Dlaczego medycyna energetyczna?

Od dziecka wyczuwałam silną energię przepływającą przez moje ciało. W miarę dorastania spotykałam różnych ludzi, którzy namawiali mnie na pracę z energią. Wyczuwałam bowiem tzw. złe miejsca z zablokowaną energią lub złodziei energii. Myśl przerodziła się w działanie. Zrobiłam uprawnienia najpierw I stopnia; rok później II stopnia do pracy zdalnej. Zaczęłam pracować tym narzędziem i włączać do standardowych terapii zdrowotnych.

Medycyna energetyczna jest bezpieczna, skuteczna i… przede wszystkim bezinwazyjna. Udrażnia naturalny przepływ, oczyszcza ciało energetyczne, wzmacnia i równoważy ciało fizyczne. Pozwala nam zrozumieć, że składamy się z materii (fizyczność), umysłu (rozumność) czegoś, co można nazwać „siłą” lub „pierwiastkiem życia” (duchowość). Jako ludzie funkcjonujemy w tej wielowymiarowej matrycy. Dlatego leczenie (zdrowienie) powinno obejmować wszystkie trzy poziomy człowieka, wtedy jest efektywne.


Po co na sesji stosuję dodatkowo dźwiękoterapii i/lub aromaterapię?

Jesteśmy przyzwyczajeni do hałasu. Żyjemy w miastach, w nieustannym szumie komunikacyjnym. Ciszę odbieramy coraz częściej jako coś niebezpiecznego, jako czynnik zagrażający. Ciszy też należy się nauczyć. Można wykonywać ćwiczenia związane z całkowitym zanurzeniem w wannie bez owalu twarzy z zamkniętymi oczami przywołując swoje bicie serca.


Cisza pomaga nam usłyszeć własne ciało: poczuć jego energię, ciepłotę, zmiany związane z oddechem i wznoszeniem i zapadaniem się klatki piersiowej. Wreszcie rytm naszego własnego serca. Tymczasem pamięć dźwięków i wydobywających się wibracji (muzyka lasu w połączeniu z muzyką bilateralną) dostraja Cię do wymogów sesji. Muzyka bilateralna koresponduje z rytmem Twojego serca. Muzyka lasu wycisza, wprowadza w stan skupienia, wycisza przebodźcowany mózg i zmęczone ciało, właściwie je nastraja.


Dobrana pod Twoje potrzeby aromaterapia pod postacią kompozycji olejkowych pozwala na odblokowanie emocji, zrównoważenie, wycieszenie, przebudzenie, pracę z czakrami i będzie Ci towarzyszyć w procesie zdrowienia na poziomie komórkowym. Pamięć węchowa jest pierwotniejsza od wzroku. Zauważ, że Twoje wspomnienia często noszą ślady zapachowe, dlatego masz możliwość wytworzenia nowych szlaków pamięciowych związanych ze zmysłem węchu.


Kompozycje wykonane z czystych olejków eterycznych przekraczają barierę krew-mózg, dlatego okazują się skuteczne w leczeniu wielu współczesnych chorób od depresji, nerwic aż po zmiany neurodegeneracyjne. Poprawiają nastrój, przynosi poczucie lekkości, dobrostanu, pełni oraz wpływają na lepsze skupienie istotne z punktu widzenia pracy z podświadomością. Wykaz kompozycji olejków stosowanych do sesji znajdziesz w tutaj.


Jeżeli zdecydujesz się na sesję terapeutyczną pamiętaj, że pracę z ciałem/emocjami/traumami wykonujesz Ty, dlatego realne efekty terapii są zależne od Twojego osobistego zaangażowania i współpracy w procesie zdrowienia. Proces każdego jest indywidualny. Po sesjach możesz się poczuć zrelaksowany, wzmocniony, ale także do głosu może dojść głęboko skrywany smutek, ból, żałoba lub gniew. Umiejętność przeżywania wszystkich emocji należy do części terapii związanej z odpuszczeniem, wybaczeniem czy zostawieniem za sobą trudnych wydarzeń.


Sesje terapeutyczne (stacjonarne i zdalne):
1. Sesja energetyczna z oczyszczaniem czakr/koloroterapią
2. Sesje z wizualizacją – podświadomością

3. Pakiet 2 w 1 – sesja energetyczna + sesja z wizualizacją


Sesja 1: 300 zł – 1 h.
Sesja 2: 340 – 1 h
Sesja 3: 440 zł – 1,5 h


Sesje odbywają się na leżance. Należy ubrać się w luźny strój niekrępujący swobodnego oddychania i zdjąć biżuterię. Sesje stacjonarne realizowane są dodatkowo z aromaterapią i dźwiękoterapią.

Scroll to Top