TERAPEUTYCZNE WĘDRÓWKI Z DRZEWAMI – MOC LASOTERAPII Z ZIELARZEM I TERAPEUTĄ

Witajcie MOI DRODZY, MIŁOŚNICY NATURY i POWROTU DO KORZENI. Zgadzam się z zasłyszaną gdzieś sentencją, że „Nie zna siebie ten, kto nie ma więzi z przyrodą”. Chcę Wam pokazać, jak las może leczyć zarówno emocje, jak i poprawiać naszą kondycję oraz przeciwdziałać depresji i wypaleniu zawodowemu, dodawać energii i motywacji do działania. Pierwsze spotkanie ma charakter INICJACYJNY – i będzie odbywać pod hasłem: „RÓWNOWAGA. Podtytuł: SŁUCHANIE”. Opowiem Wam o lesie z perspektywy MOJEJ PRAKTYKI ZIELARZA I TERAPEUTY. Będziemy SPRAWDZAĆ WŁASNYMI ZMYSŁAMI, czy badania naukowe POKRYWAJĄ SIĘ Z NASZYMI ODCZUCIAMI ZMYSŁOWYMI. Nauczymy się ufać własnym SOBIE I SWOJEJ INTUICJI. Otworzymy się na nasze emocje, oczyścimy ciało energetyczne, ugruntujemy, otworzymy się na energię wzrostu zgodnie z naturalnym rytmem przyrody.

PROGRAM RAMOWY WARSZTATU:

*ZŁOTE ZASADY POCZĄTKUJĄCEGO WĘDROWCA

PUNKT 1: * CO MÓWI CI LAS O TOBIE? POZNAJ LAS – POZNAJ SAMEGO SIEBIE*NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ – WPROWADZENIE DO UWAŻNOŚCI

PUNKT 2:* RYTUAŁY OCZYSZCENIA/RÓWNOWAŻENIA i ĆWICZENIA KINEZJOLOGICZNE W PRAKTYCE – ZOSTAW PROBLEMY ZA SOBĄ, WEJDŹ DO LASU Z WOLNĄ GŁOWĄ, CZYSTYM I UFNYM SERCEM

PUNKT 3: * O CZYM SZUMIĄ DRZEWA – POZNAJ SIŁĘ DRZEWNYCH PRZYJACIÓŁ* AKTUALNE BADANIA NAUKOWE A PRAKTYKA WŁASNA W ZAKRESIE UZDRAWIAJĄCYCH MOCY DRZEW*JAK PRACOWAĆ (I KOMUNIKOWAĆ SIĘ) Z DRZEWAMI

PUNKT 4:*GEMMOTERAPIA I AROMATERAPIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

PRZERWA HERBACIANA Z POCZĘSTUNKIEM

PUNKT 5: *KĄPELE LEŚNE RODZIMA WERSJA „SHIRIN YOKU” W TEORII I PRAKTYCE

PUNKT 6:=NAWIĄZYWANIE KONTAKTU Z DRZEWAMI MOCY * A GDY NIE MOGĘ BYĆ W LESIE? – LAS W NAS CZYLI PRACA Z WIZUALIZACJĄ* O EMOCJACH, TRAUMACH I ODCZUCIACH W CIELE – HISTORIE – DZIELENIE SIĘ DOŚWIADCZENIAMI

PUNKT 7:* TWORZYMY KRĘGI MOCY – ĆW. W GRUPIE* DOBRE RYTUAŁY NA DZIŚ I JUTRO DO PRACY WŁASNEJ

PUNKT 8: * DOTARCIE DO PUNKTU DOCELOWEGO

RYTUAŁ ZAKOŃCZENIAROZDANIE CERTYFIKATÓW i UPOMINKÓW ZIOŁOWYCH

DLA CHĘTNYCH: CZYTANIE DRZEWNYCH WIERSZY – DYSKUSJA/CZYTANIE LEŚNYCH WIERSZY Z AROMATERAPIĄ W TLE

Uczestnik po ukończonej wędrówce otrzymuje certyfikat

Warsztat odbywa się cyklicznie średnio co 2 tygodnie w sobotę lub niedzielę. Istnieje możliwość umówienia indywidualnej wędrówki w tygodniu. Koszt warsztatu wynosi 300 PLN od osoby. Dla uczestników korzystających cyklicznie – zniżki 50%. Warsztat przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, z wyjątkiem formuły przewidzianej dla rodzin.

ZNIŻKI: dla grup zorganizowanych 10 osób i więcej -20%. Dla seniorów powyżej 65 r. ż -30 %. Dla kobiet samotnie wychowujących dzieci – zależne od indywidualnej sytuacji.

JAK SIĘ ZAPISAĆ? WYPEŁNIASZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE www.ziolowyraj.com

LUB ZAPISZ SIĘ TELEFONICZNIE: 505 724 094

NALEŻY WPISAĆ dzień i ilość osób. OTRZYMUJESZ MAILA ZWROTNEGO Z POTWIERDZENIEM UCZESNTNICTWA ORAZ PROŚBĄ O WPŁACENIE ZALICZKI. JEŻELI JEST POTRZEBA FAKTURA PROSZĘ O ZAZNACZENIE W MAILU.WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W DZIELNICY REMBERTÓW, WAWER, WESOŁA. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZREALIZOWANIA WARSZTATU W DOWOLNYM MIEJSCU ZA DOPŁATĄ DOJAZDOWĄ.

SERDECZNIE ZAPRASZAM I DO LEŚNEGO ZOBACZENIA 🙂

DOKTOR Z – KAROLINA JULIA

PS2: warsztat jest odpowiedni dla seniorów, ponieważ poruszamy się w obrębie +-1,5-2 km. Nie wymaga specjalnego przygotowania.

Skąd się wzięło powiedzenie silny jak dąb?