TERAPIA DŹWIĘKIEM

„Dźwięk będzie lekarstwem przyszłości” ~Edgar Cayce

Nazywam się Magda Kacperska. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe z wykorzystaniem dźwięku oraz wibracji instrumentów terapeutycznych, głosu, oddechu, mindfulness, ruchu i aromaterapii. Od 6 lat wykorzystuję dźwięk i wibrację pomagając ludziom odzyskać dobrostan – równowagę ciała i umysłu.

 

Swoje umiejętności pracy z dźwiękiem zdobyłam w Holistic Centre Ireland na kursach z Biofield Tuning Eileen McKusic, Akademii Dźwięku Barbary Romanowskiej, Nelly Radwanowskiej oraz w Studiu Technik i Terapii Naturalnych „Gong” i Vesica Institute for Holistic Health. Ponadto nieustannie kształci się w zakresie dźwiękoterapii oraz pracy z ciałem i emocjami.

 

Wierzę, że bycie w przestrzeni serca, zachwyt i radość to klucz do zdrowego życia w pełni i mocy. Dźwięk nie tylko mnie zachwyca, ale stymuluje uczucia i emocje, a także wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Przepiękne spektrum dźwięku instrumentów podczas kąpieli w terapeutycznych dźwiękach powoduje mikro-drgania naszego ciała, dostrajając je na poziomie komórkowym do harmonicznych wzorcowych wibracji, stymulując w sposób naturalny procesy naprawcze. Wibracje instrumentów terapeutycznych udrażniają nasze kanały energetyczne (meridiany) uwalniając zastałe emocje oraz traumy. Powodują również rozluźnienie całych płatów mięśniowych i nerwu błędnego. Oczyszczą ciała dając nowy zakres ruchów, większą elastyczność emocjonalną i mentalną, uwalniając od schematów odblokują ekspresję, kreatywność i autentyczność.

Dzięki temu możemy odreagować stres i napięcia skumulowane w ciele.

 

 

Wybrane efekty kąpieli w dźwiękach:

 • wycisza umysł i relaksuje ciało
 • uruchamia przestrzeń głębokiego wglądu w siebie
 • swobodny przepływ energii w organach wewnętrznych i całym ciele – powrót energii i dobrego nastroju
 • reguluje przemianę materii
 • wspomaga walkę z nałogami i złymi nawykami ) – praca z afirmacjami oraz umysłem na falach Theta
 • unormuje ciśnienie
 • poprawia krążenie
 • poprawia koncentrację
 • łagodzi przewlekłe bóle
 • likwiduje napięcia karku, pleców
 • pomaga w bezsenności
 • pomaga w nerwicach
 • osiągnięcie odczuwalnego stanu wewnętrznej pełni, ciszy, poczucia mocy

Jeśli doświadczasz bezsenności, bólów głowy, migren, problemów z jelitami,  bólów mięśni, w Twoim ciele mają miejsce procesy zapalne, zaburzenia równowagi emocjonalnej, a nawet głębokie stany niepokoju, strachu lub depresji zdecyduj się na sesję.

Chętnie będę towarzyszem Twojej indywidualnej podróży po zdrowie oraz odzyskaniem kontroli nad zdolnością do doświadczania dobrostanu w swoim życiu.

 

DZWIĘKOPUNKTURA
(ciało fizyczne i emocjonalne)

Jest alternatywą dla akupunktury jeśli nie lubisz lub boisz się igieł. Jest to sesja rozluźniająca i głęboko relaksująca w towarzystwie naturalnych olejków eterycznych.
Za pomocą fal dźwiękowych kamertonów terapeutycznych przywrócona zostaje homeostaza bioenergetyczna w ciele. Bazując na modelu medycyny chińskiej – pracujemy z punktami meridianów w ciele poruszając energię qi za pomocą wibracji kamertonów. Wibracja dźwięków wnika głęboko w ciało masując i dostrajając je na poziomie komórkowym i kostnym. Terapia ta usuwa blokady i udrażnia strumień płynącej energii w organach wewnętrznych i ciele. Przywraca właściwe krążenie krwi, rozluźnia mięśnie i powięź, przywracając także właściwy przepływ impulsów w nerwach czaszkowych, uśmierza bóle i prowadzi organizm ku zdrowiu na poziomie emocjonalnym i funkcjonalnym ciała (pracujemy z punktami na twarzy, głowie, plecach, dłoniach i czasem stopach).
W zależności od potrzeb personalizuję plan terapeutyczny i pracuję z układem kostnym, układem mięśniowo-powięziowym (mięśni, ścięgien, więzadeł i powięzi).

 

Przeciwskazania: rany, ostre stany zapalne skóry, ciąża, rozrusznik serca, ciężkie choroby krążenia  krwi, zaburzenia psychiczne.


Czas trwania i kosz sesji: 1,5h – 250 zł

 

AKUPRESURA WIBRACYJNA
(ciało fizyczne i emocjonalne)

Stosuje naturalną silną wibrację fali dźwiękowej wyzwoloną kamertonem terapeutycznym bezpośrednio na punkty stopy, gdzie mieści się system receptorów odpowiadających poszczególnym organom ludzkim. Technika akupresury wibracyjnej przywraca zdrowie, poprawia samopoczucie, zwiększa energię życiową i siły obronne organizmu. Tak jak tradycyjna akupresura oddziaływuje na wszystkie organy wewnętrzne, przywracając zbalansowany przepływ energii. Technika ta leczy choroby lub stosowana profilaktycznie poprawia wydolność organizmu. Ponieważ działanie wibracji fali dźwiękowej jest głębsze (wibracja wnika głęboko w ciało masując i dostrajając komórki oraz lecząc strukturę kości), akupresura wibracyjna powoduje szybsze, głębsze i przyjemniejsze działanie uzdrawiające niż akupresura tradycyjna.

 

Przeciwskazania: rany, skaleczenie skóry, ciąża, niewydolność serca, ciężkie choroby krążenia krwi.


Czas trwania i koszt sesji: 1h – 150 zł

 

 

INDYWIDUALNA SESJA Z MISAMI KRYSZTAŁOWYM i LIRĄ
(ciało fizyczne, mentalne i emocjonalne)

Misy podnoszą nasze wibracje, harmonizują centra energetycznie i oczyszczają aurę. Wibracja mis wnika w ciało i pozwala je zharmonizować na najgłębszym poziomie, usuwając blokady energetyczne we wszystkich ciałach subtelnych oraz w ciele fizycznym. Uruchamiają detoks ciała fizycznego. Misy wprawiają nasze ciało w wibracje, stymulują i rozluźniają nerw błędny. Synchronizują obie półkule oraz wyciszają umysł. A przede wszystkim pozwalają głęboko się zrelaksować. Sesja z kryształami to przyjemna, odprężająca, kosmiczna podróż w głąb siebie.

 

Misy kryształowe zrobione są z 99.99% czystego kwarcu, który niezwykle harmonizująco wpływa na nasz organizm, dostrajając każdą komórkę do naturalnej struktury kryształu, uzdrawiając ciało i duszę. Anielskie wibracje mis kryształowych aktywizują szyszynkę i umożliwiają łączenie się z wyższymi wymiarami.

 

Czas trwania i koszt sesji: 1,5h – 300 zł

 

Wszystkie sesje rozpoczynamy wstępnym wywiadem. Pierwszym krokiem jest wyciszenie umysłu i rozluźnienie ciała za pomocą odpowiednich częstotliwości. Następnie stosuję wybraną metodę terapii. Po sesji poczujesz rozluźnienie, wyciszenie, większą klarowność myśli i lepszy kontakt z ciałem.

 

Zapisz się na sesję indywidualną/grupową – kontakt bezpośredni lub przez kalendarz.

Scroll to Top